13 Aug
13Aug

EKRE saab meedias kõvasti "tähelepanu" ja seda nii halba kui head :) Ei vaidle sellele üldse vastu, kuid miks saab? EKRE on hetkel ainus partei, kes nõelab teravalt korruptsiooni, ametnike omavoli, skeemitamist, varastamist ja rumalaid juhtimisotsusi riigi tasandil. 

Loomulikult kattuvad minu põhiväärtused EKRE omadega. EKRE toetab demokraatiat igal sammul. EKRE näiteks tahab, et presidenti valiks rahvas. Mina nõustun. Samuti nõustun ma sellega, et lasteaias ja koolis võiks õpetada traditsioonilist peremudelit, kus perekond koosneb emast, isast ja lastest. Sisserände osas nõustun samuti sellega, et pigem ennetada kui tegeleda tagajärgedega. Soome ja Rootsi on praeguseks selgelt olukorras, kus nende riigist arvestatava osa moodustab täiesti erinevast kultuuriruumist pärit elanikkond. Ma ei väida, et mitte kedagi ei tohi Eestisse lasta, kuid see peab olema põhjendatud ja seda peab olema võimalik kontrollida ja reguleerida. 

Aga mis mind kõige rohkem kõnetab? KORRUPTSIOON ja selle vastu võitlemine. Ajaga võiks kaasas käia ja aasta 2021 ei tohiks olla nagu 1993. Aga kahjuks on. Mida väiksem haldusüksus, seda kurvem on tihti olukord. Küll tehakse otsuseid, mis soosivad naabrimeest või pereliiget. Korraldatakse hankeid, kus võitja on juba ette teada. Vabastatakse töölt keegi, kelle töökohta on vaja oma sõbrale. Tehakse lepinguid nendega, kes vastutasuks midagi isiklikul tasandil pakuvad jne. Ei näita siinkohal näpuga ühegi konkreetse juhtumi peale, kuid kõik meist teavad mõnda lugu. Ja need lood ei ole vanad. EKRE võitleb selle vastu - see on põhjus miks ma just nende nimekirjas olen. Muu on minu jaoks teisejärguline.


Palle Kõlar

Ettevõtja

Hiiumaa kodanik 10+ aastat

Hiiumaa fänn alates 1997

Comments
* The email will not be published on the website.